www.remuszko.pl Szukam damy

Szukam Damy

Mili Państwo, a zwłaszcza miłe Damy :-)
              Trzy miesiące temu ogłosiłem – na forum dyskusyjnym neostrady – niżej cytowane Poszukiwania Damy. Ta kwerenda nie przyniosła rezultatu, więc dziś – pół roku przed planowaną wyprawą – ponawiam propozycję, ale już tylko na swojej stronie www. Oto co pisałem w pierwszych dniach stycznia br.:

Pl.rec.gory, 08.01.09, 11:55
Szanowne Górołazki, Mam zaplanowaną (miejsca zarezerwowane, zaliczki wpłacone) następującą trzytygodniową górską wycieczkę w dniach 4-25 września 2009: Warszawa - Św. Katarzyna (2 noclegi) - Zawoja (3 noclegi) - Chochołowska (5 noclegów) - Kalatówki (7 noclegów) - Morskie Oko (4 noclegi) - Warszawa. Jestem grubym łysiejącym sześćdziesięciolatkiem (www.remuszko.pl/lx), który w młodości zdobył dwa złote GOT-y i nadal lubi włóczyć się po górach. W tym roku z Żoną jechać nie mogę, więc szukam bystrej i kulturalnej partnerki. Moje dalsze wymagania: ogólna życzliwość dla ludzi, poczucie humoru, jakie takie tatrzańskie obycie, małomówność na szlaku, zdrowie i niezła sprawność fizyczna, brak ohydnych nałogów, skończone czterdzieści albo i pięćdziesiąt lat (siusiumajtki 20-30 mnie nie interesują), seks wykluczony. W zamian funduję (za zgodą Damy) pełne wyżywienie i noclegi (oddzielny własny pokój), lokalne przejazdy, oraz rozmaite atrakcje, na które najdzie mnie ochota (np. kolejkę na Kasprowy, zakupy pod Gubałówką czy zakopiański Aquapark).
Ludzi rozumnych i dobrych - zwłaszcza Damy - pozdrawiam serdecznie i z respektem :-)

Stanisław Remuszko

P.S. Niekoniecznie musi być CAŁA trasa. Sądzę, że w grę mogłyby wchodzić również rozsądne fragmenty.

Po kilku dniach – wskutek forumowej „wymiany poglądów” - doszła jeszcze taka precyzacja:

Szanowni Państwo,
Przypuszczam, że wszyscy tu są bardzo młodzi, skoro w głowie im tylko seks i seks (skądinąd bardzo miłe zajęcie). Różnica między czterdziestolatkiem a dwudziestolatkiem polega na tym, że czterdziestolatek raz na godzinę myśli o seksie, dwudziestolatek zaś raz na godzinę nie myśli o seksie. Ja mam lat sześćdziesiąt, co niech mówi samo za siebie. Jak wyglądam - pokazałem w pierwszym poście. Kocham swoją Żonę. Jestem dziennikarzem (rencistą). Dla nadal podejrzliwych i wątpiących: numer pokoju na Chochołowskiej do wyboru 208 i 209, na Kalatówkach 41 i 42, w Moku faktycznie tylko zbiorówka, bo ja nie ruszę się z mojej "10". Ale to nie był inserat o mnie, lecz o Damie. O DAMIE!!! Szukam Damy,
i to nie Bylejakiej, lecz o "zadanych parametrach" osobowościowo-turystycznych.

Stanisław Remuszko

[Kwiecień 2009] Skoro jednak mam z tą Damą przebywać przynajmniej kilkanaście dni - i, jeśli się zgodzi, wszystko za nią płacić (z przyjemnością!) - to jeszcze parę życzeń-kaprysów, które nie muszą być spełnione ani w całości, ani w większości, ani w ogóle (z wyjątkiem czerwonego):

Żeby ona była:
Czysta, schludna i skromna
Bardziej asertywna niż na odwrót
Nie nazbyt religijna (może być nawet niewierząca)
Bardziej krągła niż chuda
Bardziej szatynka niż inna
Bardziej niska niż wysoka
Bardziej żarta niż niejadka

Żeby ona umiała:
Się dziwić
Bez większego bólu przyznać się do błędu
Grać w kółko i krzyżyk do pięciu oraz w pokerowca (kości) i kanastę (karty)

Żeby ona:
Nie kłamała
Nie przeklinała
Nie paliła na szlaku,
a najlepiej w ogóle
Nie nadużywała alkoholu
Lubiła Lema i Tolkiena

Żeby ona miała:
Krótkie paznokcie
Oczy niezielone

Biust niezerowy
IQ raczej więcej niż mniej (ale nie mniej niż 100, na litość boską!)

UWAGA: Żona nie ma nic naprzeciw, żebym na te trzy wrześniowe tygodnie pojechał w góry z inną Damą; taka ewentualna Dama dostanie namiary Żony i będzie mogła upewnić się osobiście, że to prawda.

Zainteresowane Damy uprzejmie proszę o kontakt mejlowy:
listowny: Dunikowskiego 8, 02-784 Warszawa
lub telefoniczny: 0-22 641-7190, 0-504-830-131.
Moja strona: www.remuszko.pl

Stanisław Remuszko

Odwiedzono 4007 razy